מי אנחנו
ypermit מעמידה לרשותך כתובת מקצועית, אמינה ומוסמכת לרכישת רישיונות דיגיטליים מקוריים עבור מגוון תוכנות מחשב, ביניהן מערכת ההפעלה חלונות (MS Windows), מסלולי אופיס (MS Office) ותוכנות אנטי וירוס ייעודיות. מהפכת הרישיונות כבר כאן – אנו מציעים מחירים שוברי שוק לצד שירות מקיף, זמין ומקצועי – ותשלום מאובטח.
מוצרים מקוריים
הקמנו את ypermit בשנת 2023 כשהבנו שביכולתנו לספק לקהל הישראלי תוכנות ומוצרים מקוריים במחירים שלא הכירו עד אותה העת. המסע שלנו התחיל כאשר חיפשנו בעצמנו תוכנות כמו ווינדוס ואופיס שלא הגיעו עם המחשב – ונדהמנו לגלות שמחירי תוכנות אלו היו קרובים למחצית מעלות המחשב. חיפשנו פתרון שיוזיל את העלויות לא רק לנו, אלא לכלל תושבי המדינה, ומצאנו אותו בדמות יבוא מקביל המתבצע אונליין וחוסך לך בעלויות.
התקנה פשוטה
אין סיבה לנסוע לחנות, לקנות מוצר יקר פי שלושה או ארבעה ולחזור לבית עם דיסק התקנה. באתר שלנו ניתן למצוא רק מוצרים מקוריים כגון תוכנות של מייקרוסופט, אנטי וירוס ווינדוס ואופיס ממקור מוסמך, כאשר כל התהליך מתבצע אונליין וכך אנו יכולים להציע לך את המחירים המשתלמים ביותר בתחום.
עם ypermit הכול מתנהל בקלות וביעילות מהבית או מהמשרד – רוכשים את המוצר ומקבלים קוד רישיון מקורי שאותו מזינים בתהליך ההתקנה של התוכנה הנחוצה לך. את הקוד מקבלים אוטומטית מיד לאחר הרכישה.